OCTOBER - DECEMBER HOURS: Open Tuesday to Saturday | CLOSED ON SUNDAYS & MONDAYS | SAME DAY DELIVERY: Orders must be placed by 11:00am on the day of the delivery | Daily delivery window 11:30-6pm NO SAME DAY DELIVERY ON SATURDAYS - delivery times cannot be guaranteed

Collection: FOREVER Collection

28 products
  • Pampas Grass
    Regular price
    from $15.00
    Sale price
    from $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FOREVER Bouquet
    Regular price
    from $55.00
    Sale price
    from $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FOREVER Mini
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bunny Tails - Preserved Lagurus
    Regular price
    from $7.00
    Sale price
    from $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FOREVER Single Blooms
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Flowers Mixed Bouquet
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Custom FOREVER arrangement (for vases)
    Regular price
    from $95.00
    Sale price
    from $95.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • A la Carte: Dried Floral Arrangements
    Regular price
    from $65.00
    Sale price
    from $65.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dahlia Vase
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lavender (Preserved)
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Preserved Eucalyptus
    Regular price
    from $7.00
    Sale price
    from $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Preserved florals box
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Palms
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Preserved Ruscus
    Regular price
    from $7.00
    Sale price
    from $7.00
    Regular price
    $50.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FOREVER + Fresh Bouquet
    Regular price
    from $60.00
    Sale price
    from $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Eucalyptus Bunch
    Regular price
    from $20.00
    Sale price
    from $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FOREVER collection - Custom
    Regular price
    $175.00
    Sale price
    $175.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Evie Vase
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chloe Bud Vases (Single)
    Regular price
    from $12.00
    Sale price
    from $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jana Vase
    Regular price
    from $12.00
    Sale price
    from $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kimmie Bud Vase
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nia Vase
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tee Vase
    Regular price
    from $27.00
    Sale price
    from $27.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blake Vase
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eternal Love Rose bouquet
    Regular price
    from $250.00
    Sale price
    from $250.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lush Fresh and Forever Vase
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Deluxe Fresh and Forever Vase
    Regular price
    from $175.00
    Sale price
    from $175.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Olive Bunch
    Regular price
    from $20.00
    Sale price
    from $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out